Ponad 250 zaufanych firm
Szeroka oferta
Indywidualne podejście
Pobierz katalogi PDFWyślij zapytanie

Motek International trade fair for automation in production and assembly

Nasi Managerowie mieli możliwość uczestniczenia w Międzynarodowych targach Motek, które odbywają się w Stuttgarcie w dniach 05.10.2020 – 08.10.2020, to wiodące na świecie wydarzenie w dziedzinie automatyzacji produkcji i montażu, technologii podawania i przepływu materiałów, usprawnienia dzięki technologii manipulacji i transportu przemysłowego. Jako takie, Motek to jedyne targi, które wyraźnie skupiają się na wszystkich aspektach inżynierii mechanicznej i automatyzacji oraz na prezentacji całych łańcuchów procesowych.

Konsekwentna orientacja na grupę docelową jest jednym z sekretów sukcesu Motek. Główne grupy docelowe obejmują motoryzację, produkcję maszyn i urządzeń, przemysł elektryczny i elektroniczny, inżynierię medyczną i produkcję energii słonecznej, a także ogólnie firmy zajmujące się obróbką metali i tworzyw sztucznych oraz ich dostawców.

Udało nam się nawiązać nowe kontakty biznesowe z przodującymi dostawcami nowych technologi na Świecie i przywieść pełno nowych pomysłów do implementacji u naszych dotychczasowych, jak i nowych partnerów.

Specjalnie dla naszych klientów został uruchomiony telefon emergency 24/7 +48 733-718-100