Ponad 250 zaufanych firm
Szeroka oferta
Indywidualne podejście
Pobierz katalogi PDFWyślij zapytanie

Wspieramy młodych sportowców!

Firma Progress Consulting ma przyjemność poinformować, że objęła patronatem sponsorskim drużynę Młodzieżowej Drużyny Piłki Siatkowej chłopców Chełmiec Aqua zdrój Wałbrzych rocznik 2003. W pierwszej kolejności w porozumieniu z Kadra Trenerską mieliśmy przyjemność wyposażyć naszych młodych sportowców w piękne nowe stroje, planujemy dalsze działania inwestując w nasze młode talenty i mocno kibicujemy.

Sukcesy drużyny to nie tylko ciężka praca całej drużyny na lokalnym gruncie. Nasi zawodnicy szlifowali swoje umiejętności pod okiem nie tylko naszych trenerów, ale również pod bacznym okiem trenerów w województwie i w Polsce. Kilku zawodników, m.in.: Miłosz Baran, Dominik Płużka, Wiktor Mordarski, Dawid Szymków, Dawid Witek, Jakub Szwed, Oliwier Mroziński regularnie brali udział w zgrupowaniach Dolnośląskiej Kadry Nadziei Olimpijskich rocznika 2003. Wśród nich trzech zawodników zakwalifikowało się do pierwszego składu Kadry Dolnośląskiej.

W czerwcu po zakończeniu sezonu na hali nasza drużyna Chełmca wzięła udział w międzynarodowym turnieju siatkówki NETTO REGENTAL CUP w Niemczech w miejscowości Regenstauf. Rywalizowali z zespołami z Europy. W turnieju wzięło udział 18 zespołów z rocznika 2003. Nasi zawodnicy nie dali szans rywalom. Na arenie międzynarodowej wygrali wszystkie mecze i zdobyli I Miejsce.

W sezonie 2018/2019 wtedy jako Kadet Młodszy zajęliśmy IV miejsce na Dolnym Śląsku, co dało nam awans na ¼ Mistrzostw Polski. Na turnieju ćwierćfinałowym MP w Nowym Sączu zajęliśmy III miejsce.

Sezon 2019/2020, który trwa, zapowiada się bardzo obiecująco.

Od września 2019r w kategorii kadet po rozegraniu 10 kolejek drużyna zajmuje 1 miejsce w tabeli. 10 spotkań i 10 zwycięstw.

Zakończenie rozgrywek Kadetów na Dolnym Śląsku planowane jest na 14-16 lutego 2020. Wtedy to zostaną rozdane medale.

Potem losowanie grup i pierwsze trzy drużyny z Dolnego Śląska wyjeżdżają na ¼ Mistrzostw Polski.

http://www.dzps.pl/rozgrywki/pokaz/id/1623/kolejka/11173#kolejka

Wszystkie  mecze rozgrywane jako gospodarze można oglądać na Sali Sportowej IV Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu, przy ulicy Sokołowskiego 75.

Specjalnie dla naszych klientów został uruchomiony telefon emergency 24/7 +48 733-718-100