Ponad 250 zaufanych firm
Szeroka oferta
Indywidualne podejście
Pobierz katalogi PDFWyślij zapytanie

Program rozwoju pracowników PROGRESS FOR YOU – Budujemy naszą przyszłość

W dniach 24-25 września 2020 r. w Gdańsku odbyło się szkolenie Zarządzanie zespołem produkcyjnym, czyli jak lider motywuje i angażuje swój zespół organizowane przez LeanQ Team, w którym czynny udział wzięli nasi dwaj pracownicy: Damian Bruździak (Koordynator) oraz Kajetan Kucharczyk (Team Leader). Było to możliwe dzięki naszemu wewnętrznemu programowi rozwoju pracowników Progress for You – budujemy naszą przyszłość.

Głównym celem szkolenia było podniesienie umiejętności liderów zespołów produkcyjnych, po to, aby dzięki zdobytej wiedzy potrafi motywować i angażować pracowników, reagować na bieżące problemy oraz tworzyć przyjazne środowisko pracy. 

Podczas dwudniowego szkolenia połączonego z praktycznymi warsztatami nasi koledzy pogłębili swoją wiedzę z zakresu m.in.:

  • roli i zadań Lidera Produkcji,
  • zarządzania pracownikami produkcyjnymi,
  • wyznaczania celów i delegowania zadań,
  • metod reagowania na różne postawy pracowników,
  • motywacji w zarządzaniu zespołem produkcyjnym.

W części warsztatowej czekały na nich zadania w grupach, wspólne ćwiczenia oraz prezentacje multimedialne.

Czynny udział w szkoleniu oraz zdobycie nowych kwalifikacji potwierdzają otrzymane przez naszych pracowników imienne certyfikaty.

Damianie, Kajetanie —  wierzymy, że zdobytą na szkoleniu wiedzę skutecznie  wykorzystacie w codziennych zadaniach i w pracy z całym zespołem Progress Consulting  for Industry.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników

Szkolenie liderskie LeanQ Team w Gdańsku było częścią uruchomionego przez Progress Consulting for Industry programu Progress for You – budujemy naszą przyszłość.

Celem zaingurowanego projektu jest przede wszystkim rozwój, szkolenie i podnoszenie kwalifikacji naszych wszystkich pracowników – bez względu na piastowane przez nich stanowisko w strukturze firmy.

W ramach Progress for You , członkowie naszej kadry sukcesywnie biorą udział w różnorodnych certyfikowanych szkoleniach i nabywają nowych umiejętności i uprawnień m.in. na kursach językowych, kursach na prawo jazdy kat. C+, kursach na obsługę wózków jezdniowych, pojazdów wolnobieżnych, suwnic, żurawi oraz podnośników jeżdżących.

Z kolei kadra administracyjna podnosi swoje kwalifikacje m.in. z zakresu obsługi komputera i pakietu programów Microsoft (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Całkowite koszty programu rozwoju pracowników Progress for You – budujemy naszą przyszłość pokrywa firma Progress.

Ogromnie cieszymy się, że możemy wspierać naszych pracowników w ciągłym rozwoju! Wierzymy, że podjęte przez nas działania przyniosą owocne rezultaty.

Specjalnie dla naszych klientów został uruchomiony telefon emergency 24/7 +48 733-718-100