Ponad 250 zaufanych firm
Szeroka oferta
Indywidualne podejście
Pobierz katalogi PDFWyślij zapytanie

Nasz Family Day to doskonały dowód na to, że dobrze można bawić się w każdym wieku!

Tym razem oprócz pracowników i współpracowników firmy Progress Consulting For Industry, integrowali się z nami nasi najbliżsi. Całymi rodzinami bawiliśmy się wspólnie 19 czerwca 2021 roku w Dworzysku w Szczawnie-Zdroju.

Pogoda dopisała i pomimo upału nikomu nie brakowało energii na korzystanie z atrakcji, które czekały na uczestników naszego Progress Family Day.

Najmłodsi spędzili świetnie czas, bawiąc się pod okiem animatorów i biorąc udział w różnego rodzaju zabawach ruchowych. Dodatkowo dzieciaki mogły spróbować waty cukrowej, poukładać wspólnie klocki, puszczać ogromne bańki mydlane czy zjeżdżać do woli z dmuchanej zjeżdżalni. Przygotowane aktywności sprawiły im wiele radości. Po zabawie przyszedł natomiast czas na chwilę odpoczynku i delektowanie się smakowitymi przysmakami.

Z kolei dorośli oprócz spędzania czasu ze swoimi pociechami zasiedli wspólnie do stołu, gdzie czekały na nich wytworne potrawy oraz specjały serwowane prosto z grilla. Całość spotkania dopełniły długie rozmowy i dyskusje, dzięki którym mogliśmy poznać się jeszcze lepiej.

Założyciel Sebastian Bruździak w imieniu swoim, jak i firmy Progress, bardzo serdecznie dziękuje Wszystkim za uczestnictwo i obecność tego ważnego dla nas dnia. Bawiliśmy się fantastycznie! 

Już nie możemy doczekać się następnej okazji do spotkania i spędzenia wspólnie czasu w tak cudownej rodzinnej atmosferze.

Specjalnie dla naszych klientów został uruchomiony telefon emergency 24/7 +48 733-718-100